SPA JÓZEFÓW - CERTYFIKOWANE MASAŻYSTKI Z BALI

Zaczęło się od podróży...

Historia Asana Spa zaczęła się kilka lat temu, podczas podróży właścicieli do Azji Południowo-Wschodniej. Nie spodziewaliśmy się, że kultura Bali i Tajlandii skradnie nasze serca. Zakochaliśmy się bezgranicznie we wszystkich dobrach oferowanych w tych krajach: ulicznym jedzeniu, pięknych świątyniach, pozytywnej energii mieszkańców, a zwłaszcza w kulturze masowania się. I tak pasja stała się naszą pracą – kochamy to co robimy! Postanowiliśmy przywieźć cząstkę egzotyki do Polski, aby każdy mógł poczuć dobro Azji. 

CERTYFIKOWANE MASAŻYSTKI Z BALI

W Salonie Asana Spa dbamy o najwyższą jakość usług. Możemy ją zagwarantować, między innymi, dzięki naszym masażystkom z Bali. Każda z nich ukończyła prestiżową szkołę masażu & spa w Indonezji, stając się certyfikowaną terapeutką. Oprócz gruntowanego wykształcenia w zakresie masaży orientalnych, nasze masażystki posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy w prestiżowych Spa na całym świecie – m.in: w Turcji, Emiratach Arabskich, USA, Kanadzie. Wybierając Asana Spa, macie Państwo gwarancję satysfakcji i skutecznego masażu.

KOMFORTOWE WARUNKI

Salon Asana Spa został urządzony z myślą o jak największej wygodzie. Przygotowaliśmy dla Państwa 4 przestronne, klimatyzowane gabinety przystosowane do masaży oraz rytuałów. Dwa gabinety zostały dostosowane do masaży podwójnych, aby cieszyć się wizytą w spa z drugą osobą. Do Państwa dyspozycji oddajemy również przestronną poczekalnię, gdzie można skosztować tajskiej zielonej herbatki i zaznajomić się z indonezyjską literaturą. 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Masaż szyty na miarę, czyli 100% satysfakcji i skuteczności. Nie pracujemy według schematów – liczysz się Ty i Twoje potrzeby. Potrzebujesz bardziej intensywnego masażu pleców, zwróć na to uwagę masażystce lub recepcji przed masażem. Chcesz ominąć daną partię ciała – nie ma problemu! Cierpisz na jakąś dolegliwość? Porozmawiajmy przed masażem, a nasz zespół dostosuje zabiegi indywidualnie dobrane dla Ciebie. 

SKUTECZNE MASAŻE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór masaży i rytuałów orientalnych, które są skuteczne i przynoszą ulgę w takich dolegliwościach jak: bóle kręgosłupa, spięte mięśnie, ból głowy, migrena, bezsenność, nerwobóle. Dzięki wiedzy doświadczeniu naszych masażystek z Bali, wszystkie masaże wykonywane są w sposób bezpieczny i efektywny. 

Umów się na wizytę w Asana Spa