FAQ - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Salon Asana Spa znajduje się w Józefowie przy Alei Nadwiślańskiej 29b. Spa jest dobrze widoczne z głównej ulicy. Znajdujemy się na 1 piętrze, gdzie można dostać się schodami lub windą. 

Tak, przed Salonem znajduje się dużo miejsc parkingowych - zarówno przed, jak i za budynkiem. Parking dla klientów Asana Spa jest bezpłatny. 

Tak, w budynku znajduje się m.in. winda, która ułatwia dostęp do naszego Salonu. W środku Spa wszystkie powierzchnie są równe, bez schodów. 

W celu umówienia się na wizytę, prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem telefonu: + 500 500 500 lub przez e-mail: jozefow@asanaspa.pl. Wizyta musi być potwierdzona przez Salon. 

W przypadku zbliżającej się daty ważności vouchera prezentowego prosimy o jak najszybszy kontakt z Salonem. W przypadku voucherów zakupionych bezpośrednio w Asana Spa, możemy przedłużyć ważność voucherów o ustalony czas. Uwaga: prosimy przestrzegać terminów realizacji voucherów od partnerów prezentowych - po upływie terminu wskazanego na voucherze, nie mamy możliwości realizacji takiego voucheru. 

Jeżeli voucher podarunkowy został zakupiony bezpośrednio w Asana Spa, prosimy o bezzwłoczny kontakt z Salonem. W przypadku, gdy voucher został zakupiony u partnera prezentowego, należy skontaktować się bezpośrednio z partnerem prezentowym. 

Tak, w przypadku niemożności skorzystania z vouchera osobiście, można go przekazać drugiej osobie. Warunki realizacji voucherów nie ulegają zmianie. 

Tak, usługi można wymienić, jeśli opiewają na taką samą/niższą kwotę. Jeżeli kwota usługi jest wyższa, niż ta, którą obejmuje voucher, należy pokryć różnicę. Wszelkich informacji dotyczących zamiany usług udzieli recepcja spa. 

W Asana Spa wykonujemy masaże dla kobiet w ciąży. Różnią się one od klasycznego przebiegu masażu, gdyż osoba masowana przyjmuje pozycję na boku, siedzącą lub na plecach. Co to zasady, nie wolno masować kobiet w pierwszym trymestrze ciąży. Przed każdym masażem zalecamy jednak konsultację z lekarzem prowadzącym ciążę. 

Nie musisz specjalnie przygotowywać się do masażu. Na miejscu zadbaliśmy o wszystkie niezbędne rzeczy: klapki i bieliznę jednorazową. Posiadamy również szlafroki oraz stroje do masażu tajskiego. 

Voucher prezentowy możesz mieć w formie elektronicznej. W przypadku braku vouchera, nie możemy zrealizować wizyty. 

Jesteśmy w trakcie wdrażania systemu przypominającego o wizytach. Jeżeli życzycie sobie Państwo, aby Salon przypomniał o wizycie SMS-em, prosimy o taką informację podczas zapisu. 

Wizyty należy odwołać z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem. W przeciwnym razie voucher przepada. 

Tak, oczywiście. Akceptujemy wszystkie karty płatnicze. 

Tak, na miejscu przygotujemy elegancko zapakowany voucher na wybraną usługę lub voucher kwotowy. 

Lokalizacja

Al. Nadwiślańska 29B 05-400 Józefów

ZADZWOŃ DO NAS

+ 48 500 500 500

NAPISZ DO NAS

jozefow@asanaspa.pl