LIFTINGUJĄCY MASAŻ TWARZY KOBIDO

Liftingujący masaż twarzy KOBIDO, to jeden z najbardziej pożądanych zabiegów okolicy twarzy i szyi ostatnich lat. KOBIDO czyli japoński masaż twarzy, to alternatywa dla medycyny estetycznej, który bez ingerencji w strukturę skóry, daje równie zadowalające rezultaty. Celem tego zabiegu jest usunięcie i zminimalizowanie wszelkich napięć w okolicy twarzy i szyi, poprawa owalu twarzy oraz spłycenie już istniejących zmarszczek mimicznych. Masaż twarzy KOBIDO, skupia się na najgłębszych partiach skóry twarzy i szyi. Dzięki specjalnie dobranym technikom masażu, następuje aktywacja nerwów, zwiększenie przepływu Qi – czyli energii – na twarzy. Do tego masażu, używamy wyłącznie ekskluzywnych kosmetyków, bogatych w kwas hialuronowy i przeciwutleniacze. Dzięki temu, zabieg przynosi zauważalne rezultaty, już po pierwszej wizycie. 

KOBIDO - jak wygląda i jakich efektów się spodziewać?

Japoński masaż twarzy KOBIDO, to sposób na naturalny lifting twarzy, bez użycia igieł i skalpela. Proponowany zabieg, to skuteczna droga do widocznych i długotrwałych efektów. Przed przystąpieniem do zabiegu, poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej karty informacyjnej, dotyczącej stanu Twojego zdrowia. Następnie przystąpimy do demakijażu i oczyszczenia skóry za pomocą kosmetyków na bazie kwasu hialuronowego. Następnie masażystka przystąpi do właściwego masażu twarzy, wykonywanego z kremem z koenzymem Q10 oraz specjalnej ampułki. Należy mieć na uwadze, iż masaż KOBIDO jest bardzo intensywnym zabiegiem – tylko tak wykonywany, przyniesie oczekiwane rezultaty. Na jego wykonanie składa się szereg technik, między innymi drenażu limfatycznego i akupresury. Po zabiegu skóra twarzy może być lekko zaczerwieniona i opuchnięta. 

Cennik Masażu KOBIDO

Z uwagi na to, że najbardziej zauważalne efekty masażu KOBIDO, będą miały miejsce w przypadku regularnego korzystania z tego zabiegu, przygotowaliśmy dla Was specjalne, promocyjne pakiety.

Czas trwania: 60 minut 3 x 60 minut 6 x 60 minut
Cena:
199 PLN
499 PLN
899 PLN

CISZA PODCZAS ZABIEGÓW

RELAKSACYJNA MUZYKA

ZABIEGI W BLASKU ŚWIEC

CUDOWNE NUTY AROMATYCZNE

Charakterystyka masażu KOBIDO:

  • Masaż okolicy twarzy i szyi,
  • Bardzo intensywny, 
  • Wykonywany na bazie kosmetyków bogatych w kwas hialuronowy i przeciwutleniacze,
  • Podnosi owal twarzy, redukuje istniejące zmarszczki, daje efekt „liftingu” 

Szczególnie polecamy:

  • Osobom chcącym uzyskać efekt „liftingu” bez użycia igieł i skalpela, 
  • Osobom, których skóra twarzy wykazuje oznaki starzenia,
  • Idealny wybór zarówno dla kobiet i mężczyzn